петок, 26 мај 2017  |  Вести денес: 34

Сите на стадион да навиваме за Македонија! (ВИДЕО)

Фудбалската федерација на Македонија објави навивачко видео преку кое познати личности ги повикуваат сите да дојдат на арената „Филип Втори“ и да ја бодрат македонската репрезентација.

t

Последни вести

Македонија утре и во недела ќе се соочи со репрезентациите на Израел и Италија во рамки на квалификациите за Светското првенство.

Фудбалската федерација на Македонија објави навивачко видео преку кое познати личности ги повикуваат сите да дојдат на арената „Филип Втори“ и да ја бодрат македонската репрезентација.

Најчитани вести