четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ВИДЕО: Скокна во кафезот на тигарот за да ја земе шапката!?

На интернет се појави видео снимка на која што се гледа драматичниот момент кога една жена ја прескокнала заштитната ограда и се приближила до кафезот на тигарот во зоолошката градина во Торонто.

kafez-tigar-1

Поврзани вести

На интернет се појави видео снимка на која што се гледа драматичниот момент кога една жена ја прескокнала заштитната ограда и се приближила до кафезот на тигарот во зоолошката градина во Торонто.

Нејзината шапка паднала во заградениот простор околу главниот кафез, а оваа жена одлучила дека е вредно да си го ризикува животот за неа.

Погледнете што се случува понатаму…

Најчитани вести