четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Снимка од моментот кога е прегазен Лука

517754selfiff

Поврзани вести

Оваа видео снимка е направена во моментот кога е усмртен дваесет и едногодишниот Лука Јовановиќ во Белград.

На самиот почеток се слуша удар и кршење на стакла.

Истата е направена од страна на една од девојките и покажува дека сите патници во автомобилот биле свесни за несреќата на Бранковиот мост.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести