четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Со неверојатно пеење Марко Бошњак ги расплака сите

f0e4547981d1814bdd28b280fdc56969

Последни вести

Единаесетгодишниот Марко Бошњак ги остави без здив жирито и сите присутни со своето пеење на аудицијата на емисијата „Ѕвездичките на Пинк“.

Тој ја отпеа песната „One night only“, а дел од членовите на жирито беа надвладеани од емоциите и пуштија по некоја солза.

Откако ќе слушнете како пее малиот Марко Бошњак дефинитвно ниту вие нема да останете рамнодушни.

Слушнете го неговиот неверојатен глас…

Најчитани вести