сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Со овој трик ќе изладите пиво за една минута

South Africa - a cold beer. From thehostages.wordpress.com

Поврзани вести

На оваа видео снимка можете да видите лесен трик со кој брзо и едноставно ќе изладите лименка за само 60 секунди.

Во летните горештини сакаме да се разладиме со ладни пијалоци, па затоа оваа постапка навистина ќе ви помогне за една минута да се освежите.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести