четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Видео: Со стриптиз против „пајак“

85759656

Последни вести

Несекојдневна сцена на улица во еден град во Русија.

Ех, на што се се подготвени луѓето само „пајак“ да не им го однесе автомобилот

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести