среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

ВИДЕО: Соседи создале откачено светлосно шоу за Божиќ

bozik

Последни вести

Соседите од ова маало ги синхронизирале нивните празнични светилки што се наоѓаат пред нивните домови, со цел да креираат импресивно шоу.

Можете само да замислите колку време им било потребно да се договорат околу тоа какви бои да користат, какви видови на светилки и други детали.

Најчитани вести