вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Србија постигна гол, судијата го поништи!

Србија можеше да поведе со 1:0 на 8 минути до крајот на полувремето, после една одлична акција помеѓу Љајиќ и Тадиќ.

ВИДЕО: Србија постигна гол, судијата го поништи!

ВИДЕО: Србија постигна гол, судијата го поништи!

Поврзани вести

Без погодоци заврши првото полувреме од мечот Албанија- Србија кој се игра во Елбасан.

Србија можеше да поведе со 1:0 на 8 минути до крајот на полувремето, после една одлична акција помеѓу Љајиќ и Тадиќ. Топката влезе во гол после шутот на Адем Љајиќ, но италијанскиот судија Рицоли досуди прекршок од страна на Зоран Тошиќ над голманот Бериша.

Најчитани вести