вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 27

ВИДЕО: Среде настап и падна вештачкиот заб

445344_pevacica--youtube_f

Последни вести

На американската ѕвезда позната како Мома Ди, која се прославила со настапот во реалното шоу „Љубов и Хип Хоп“ среде песна и паднал предниот заб.

Иако многумина би се збуниле и би го стопирале настапот, Мома Ди се покажала како врвен професионалец. Својот настап го продолжила сталожено и со стил.

Секако, прво забот го вратила таму каде што му е местото. Инаку, Мома одлично пее и танцува и е мајка на две деца.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести