петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

(ВИДЕО) Среќен Ден на мајките! Одлична порака испраќа видеото

mothers-day

Поврзани вести

Денеска е Ден на мајките, нека е среќен денот на сите мајки. Во тој контекс објавуваме едно одлично видео, кое приблежно објаснува каква е работата на мајките.Одлично е!

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести