четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ВИДЕО: Српската полиција апсеше нарко дилери во Лазаревац

apsenje

Последни вести

Министерството за внатрешни работи на Србија денеска во акција спроведена на територијата на Лазаревац уапси 18 лица, кои се сомничат за продажба на дрога.

apsenje1

Меѓу уапсените е и еден полицаец, пишува српски Курир.

apsenje2

 

Најчитани вести