четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Српските познати личности со и без шминка

ceca-bez-sminke-story-1417518840-595235

Последни вести

Ретко која позната личност излегува во јавност кога не е средена од глава до пети.

На следното видео можете да ги видите српските јавни личности во споредбени фотографии со и без шминка. Некои фотографии ќе ве воодушеват, некои ќе ве засмејат, а останатите ќе ве разочараат.

Погледнете:

Најчитани вести