петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Стјуардеса ги „умре“ од смеење патниците

stjuardesa

Последни вести

Стјуардеса на една од водечките американски авиопревозници приредила „стенд ап“ шоу, во кое уивале сите патници.

Смеењето загарантирано е најдобриот лек, а малку добри шеги вметнати во досадните формалности е добитна комбинација за привлекување внимание.

После ова видео и вие ќе посакате да се најдете во авион на ова авио компанија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести