петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ВИДЕО: Што се оствари од филмот „Враќање во иднината 2“

Главните актери на филмот „Враќање во иднината 2“ Мајкл Џеј Фокс и Кристофер Лојд разговараа за тоа што досега се остварило во култниот филм.

vrakjanje-idninata-2

Поврзани вести

Главните актери на филмот „Враќање во иднината 2“ Мајкл Џеј Фокс и Кристофер Лојд разговараа за тоа што досега се остварило во култниот филм.

Во 1989-тата излезе филмот „Враќање во иднината 2“ во кој Марти Мекфлај патува во иднината, а точниот датум беше 21-ви октомври 2015. За чудо, се што предвидоа излезе точно.

Сега актерите седнаа заедно на маса за да поразговараат што од тоа што предвидоа се остварило навистина во 2015-тата година.

Двајцата актери седат во кафуле, а во позадина тече класична рок музика. Најдобро е тоа што, како што ќе забележите и самите во видеото, двајцата актери сеуште имаат хемија меѓу нив.

Најчитани вести