понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Што ќе се случи ако скршите јајце под вода?

jajce500

Последни вести

Што мислите како би изгледало да скршите јајце под вода?

Одговорот го имате во видеото во продолжение.

Најчитани вести