понеделник, 21 август 2017  |  Вести денес: 13

ВИДЕО: Што може да направите со конец за заби и лак за нокти?

Ако останавте без идеи за украсување на ноктите, еве едно видео што можеби ќе ви даде инспирација. Се што ви треба се лакови за нокти и конец за заби.

Konec za zabi i lak

Поврзани вести

Еве една генијална идеја како вашите нокти за неколку минути да ги претворите во мало ремек –дело.

Ако останавте без идеи за украсување на ноктите, еве едно видео што можеби ќе ви даде инспирација. Се што ви треба се лакови за нокти и конец за заби.

Погледнете го целото упатство во видеото.

Најчитани вести