недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

ВИДЕО: Што се добива ако ги искубете влакната на четката за заби?

Доколку имате малку слободно време и неколку стари четки за заби, ова ќе биде мошне корисно видео за вас.

cetkica-za-zube-foto-printskrin-1461086088-890161

Поврзани вести

Доколку имате малку слободно време и неколку стари четки за заби, ова ќе биде мошне корисно видео за вас.

Ако отсекогаш сте сакале да бидете креативни, а не сте знаеле како да се изразите, ова видео би можело да ви помогне.

Погледнете што се добива ако ги искубете влакната на старата четкичка за заби:

Најчитани вести