четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

ВИДЕО: Страшно: „Имав секс со тато, бебето го убивме и му ја пиев крвта!“

kutri-deca

Последни вести

Сатанистичките култови делуваат тајно ширум светот и се голема закана за општеството. Меѓу 50.000 и 60.000 луѓе годишно само во Америка се прнесуваа како жртви во сатанистички ритуали.

Во шокантното интервју, Алиса и Габриел проговорија за деталите од сатанистичкио култ во нивниот кварт Хампстад во центрот на Лондон. Припадникот на култот е нивниот татко кој од мали нозе ги запознавал со правилата и ритуалите и ги терал да учествуваат во нив.

По разоткривањето случајот заврши на суд, а по се изгледа дека во него е вплеткан функционер на висока позиција зошто се е заташкано. Децата наведуваат вмешаност на свештеник, Центарот за социјална работа, професор, полиција и повеќе родители чии деца учат во нивното училиште.

-Прв пат тоа го направивме со татко ми, и многу се плашев – рече Алиса прашана кога првпат имала сексуален однос, а на прашањето кога го направиле тоа следува шокантен одговор: „Кога го убивме бебето. Да го убивме бебето со татко ми“.

-Тато мија држеше раката и ми рече да му ја отсечам главата на бебето – шокираше Алиса раскажувајќи го страотното злосторство.

-Тогаш тато му ја отсече главата на бебето и ја обеси наопаки за да ја пиеме неговата крв – продолжува Алисон, а Габриел додава дека потоа бебето го свариле.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Видеото содржи вознемирувачки содржини:

Најчитани вести