вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Студентка седеше гола пред Универзитет во Тексас

monika

Последни вести

На Универзитетот на Тексас студентите и минувачите денеска беа сведоци на несекојдневна глетка. Студентката Моника Ростволд седелa гола на скалите во студентскиот кампус.

Моника седела гола цели 45 минути се додека на дошла полицијата да интервенира, по што се облекла и си заминала.

Целта, како што рекла таа пред полициските службеници, и била преку ваквиот перформанс да го смени сфаќањето на женското тело како сексуален објект.

Најчитани вести