среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Судар на три возила во Скопје

policija

Последни вести

Три автомобили учествуваа вечерва во судар на булеварот Партизански одреди во скопската населба Карпош 3, спроти трговскиот центaр „Лептокарија“.

Најчитани вести