четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Сурфер очи во очи со ајкула!

Очи во очи со огромен морски предатор.

surfer

Поврзани вести

Познатиот сурфер Кели Слејтер го правел она што најдобро го умее  кога во еден момент се нашол очи во очи со ајкула!

Слејтер е повеќекратен светски првак во овој екстремен спорт, а видео снимката веднаш стана вистински хит на интернет.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести