петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Свадбениот танц заврши со нокаут

tanc

Поврзани вести

Секоја свадбена веселба започнува со првиот танц на невестата и младоженецот.

Но, некогаш работите не се одвиваат како што сте планирале.

На оваа видео снимка е прикажан свадбен танц кој невестата сигурно ќе го памети целиот живот, бидејќи не заврши добро за неа.

Погледнете…

Најчитани вести