недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Сведоштва на Кумановци за вооружениот инцидент

svedostva

Последни вести

Видно вознемирени граѓаните на Куманово, сведочат за утринскиот вооружен инцидент. Раскажуваат дека околу 5 часот слушале хеликоптери и авиони и рафални пукотници.

Најчитани вести