вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Светските модели не се поубави од вас!

model

Последни вести

Нареден пат кога ќе се запрашате зошто не изгледате како убавиците од рекламите се што треба да направите е да се потсетите на ова видео.

Оваа интересна видео снимка прикажува повеќечасовна работа на ретуширањето на рекламните фотографии и неверојатните ефекти кои при тоа се постигнуваат.

Погледнете…

Најчитани вести