недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Видео: Таа едноставно ја обожува правосмукалката

macka-usisavanje-1412187799-577522

Последни вести

Оваа мачка едноставно знае да ужива.

Мачката по име Бобо обожува правосмукалка, како и да ја усисуваат. Оваа мачка се мести како што и одговора додека нејзината газдарица ја поминува со правосмукалката.

Погледнете го нејзиниот третман:

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести