вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Таа има гради тешки 18 килограми!

gradi

Поврзани вести

Мајра Хилс е сопственичка на најголемите гради во светот. Нејзините силиконски гради тежат дури 18 килограми.

Некои се воодушевени од димензиитеи тежината на гради на оваа девојка, а некои пак сметаат дека покрај тоа што изгледаат дегутантно, не се добри ниту по нејзиното здравје, пред се за кичмата која го носи целиот товар.

Мајра тврди дека градите не и сметаат во извршувањето на секојдневните обврски.

Најчитани вести