недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

(ВИДЕО) Таа ужива во нуркање со крволочни ајкули

4672250-3x2-940x627

Последни вести

Кристина Саенз де Сантамари е првакиња во нуркање без боца за воду.

Ова неверојатно видео на кое се гледа како Кристина нурка со тиграста ајкула, снимена е на Бахамите додека тренирала за соборување на нов светски рекорд.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести