петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Талентиран сликар кој ќе ве воодушеви

slikar

Последни вести

Анонимен сликар на плажа покажа колку е талентиран. Тој што го гледа од страна, се до последната секунда не знае што всушност сликарот сака да каже, а потоа следува изненадување и воодушевување.

Ако сакате малку да се забавувате пробајте да откриете што неговите умесни раце цртаат.

Бидете трпеливи и почекајте до последната секунда кога конечно ќе видите за што станува збор.


Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести