петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Тамара Милановиќ победник на Х-фактор?

Се откри кој е победникот на балканскиот Х-фактор!

xfactor

Поврзани вести

Тамара Милановиќ, една од учесничките , ќе биде и првиот победник на Х-фактор Адриа?

Според објавениот трејлер на меѓународната франшиза Х-фактор на кој се појавуваат сите победници од различни држави, се појавува и Тамара.

Дали организаторите на едно од најгледните музички шоуа,несвесно го објавија и победник на првиот Х-фактор Адриа?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести