вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Танц со неонски светла што ќе ве остави без здив!

siberia-dancers-neon-talent.si

Последни вести

Танчерската група УДИ од Сибир ги освои срцата на милиони со нивниот извонреден танц со неонски светла во шоуто Британија има талент.

Видео снимката со нивниот уникатен настап стана вистински хит во изминатата недела.

Во интервјуто пред нивниот настап членовите на групата рекоа дека сакаат „да ги импресираат Британците и судиите“. И со сигурност успеаја.

Погледнете го нивниот настап.

Најчитани вести