вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 34

ВИДЕО: Татко и ќерка станаа вистински хит на интернет

dete

Последни вести

Оваа видео снимка на која се гледа како татко и ќерка пеат дует од анимираниот филм „Frozen“ стана вистинска интернет сензација.

Малата Лили седи на предното седиште и кажува дека сака да пее песна и тоа „супер гласно“, додека во тој момент таткото Крис ја пушта музиката и ја прашува дали е доволно гласно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести