среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ВИДЕО: Татко или Супермен?

tatko

Поврзани вести

Родителитите се оние кои ќе направат се за своите деца, а таткото од оваа видео снимка го потврдува тоа.

Секој татко е супер херој за своите дечиња. Овој тоа го има и на камера! При еден излет овој татко буквално се претвори во Супермен и направи за момент да биде одбегната несреќа.

Погледнете…

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести