понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 13

ВИДЕО: Татко на пет деца на пресмешен начин покажа како фунционира

kidsdad

Последни вести

Овој татко и неговите пет дечиња се вистински хит на интернет, а нивното видео е прегледано над три милиони пати.

Тие снимија пародија на еден голем светски хит, а таткото на пресмешен начин покажа како изгледа неговото секојдневие.

Тој е татко на пет дечиња, вклучувајќи и една тројка.


Dad and kids parody by vireality

Најчитани вести