среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

ВИДЕО: Таткото на невестата го прекина првиот танц и направи бум!

tat.jpg500

Последни вести

На поголемиот број на венчавки, првиот танц на младоженците е романтичен. Сите се собираат околу нив и често има многу пролеани солзи.

Но има и поинакви венчавки, каде првиот танц не е само танц – тоа е целосен настап! Таков е случајот и во следниот видео запис. Прво невестата и младоженецот почнале да танцуваат, а потоа се вмеша таткото на невестата, го прекина танцот и направи нешто неочекувано…

Погледнете и споделете го видеото со пријателите:

Најчитани вести