петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Тато и близнаците, колку време му е потребно да подготви доручек?

bliuzanci-1412188818-577523

Последни вести

Татко на близнаци се обидуваше да подготви доручек, но очигледно е дека мали палави близнаци го саботираат.

Како што таткото го отвори фиржидерот, така тие тргнуваа кон него.

Кој мислите дека е поупорен таткото или близнаците?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести