недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Тепачка на коали

koala

Последни вести

Ештон Вебстер од Фостер, Викторија, налетан на еден редок момент кога две коали се борат.

Тој веднаш го зел телефонот во рака и го снимил овој настан.

Преслатки се и кога се лути. Погледнете:

Најчитани вести