недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 41

ВИДЕО: Тешка сообраќајна несреќа во Кисела Вода

Автомобил со голема брзина утрово удрил во бандера кај Даре Џамбаз во Кисела Вода при што се запалило возилото, објави Сител.

soobrakajka-kisela-voda

Поврзани вести

Автомобил со голема брзина утрово удрил во бандера кај Даре Џамбаз во Кисела Вода при што се запалило возилото, објави Сител.

На местото интервенирала противпожарно возило, а возачот со возило на Итната помош е префрлен во болница.

Се уште не е познат идентитетот и здравствената состојба на повредениот возач.

Најчитани вести