вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Тетовец со автомобил влетал во бурекџилница

aaaaaaaa

Последни вести

Возачот на автомобилот „голф“, Ј.Исени од тетовско Камењане, е полесно повреден откако вчера околу 19 часот изгубил контрола и со своето возило влетал во бурекчилницата во неговото село.

Најчитани вести