четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 57

(ВИДЕО) Типот свири феноменално на обични цевки

Pipe-Guy-House-Trance-Techno-Live-YouTube-400x300

Последни вести

Уличен свирач во Австралија ги шокираше случајните минувачи со својата вештина со која може да им парира на светските диџеи.

Имено, свири на цевки како никој друг.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести