среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Тој направи луѓето кои чекаа авион да уживаат!

klavir

Последни вести

Честопати аеродромите знаат да бидат навистина досадно место, особено ако авионот ви доцни.

Но, момчето од оваа видео снимка, токму напротив, направи на луѓето кои го чекаа својот лет воопшто да не им биде досадно и да уживаат во звуците на клавирот.

Тие сигурно овие моменти ќе ги паметат засекогаш.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести