понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Топ пет најлуди хотели во светот

Уживајте во прекрасните и необични хотели ширум светот

hotel

Поврзани вести

Icehotel Jukkasjavri  е изграден од мраз и снег, но ова е само еден од многуте неверојатни хотели кои може да ги посетите доколку патувате низ светот.

Овој хотел е отворен за посетителите од декември до април, кога ќе се стопи, а потоа повторно се гради.

Хотелот во Виетнам е како вистинска бајка, дизајниран да го разбуди детето во вас, а кој знае што не’ чека на Малдивите, во Чиле, Јапонија…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести