петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 65

ВИДЕО: Три НЛО паднале во Кина?!

nlo

Поврзани вести

На шестнаесетти мај три неидентификувани летала паднале во Кина, јавува кинеска агенција.

Снимките од обектите завршиле на кинеската национална телевизија.

Репортерите известиле дека жителите на селото Менг Чанг во текот на денот чуле силен звук и виделе голема огнена топка на небото, а нешто подоцна објектите биле пронајдени во дворот на еден селанец.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести