петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 35

ВИДЕО: Три сестри близначки истовремено прават ултразвук

bliznacki

Последни вести

Емисијата „The Doctors“ направи еден несекојдневен потфат каде во својата емисија повика три сестри близначки, кои го очекуваaт своето прво дете.

Прво на секоја поединечно и’ е направен ултразвук за да се дознае дали тие носат по едно, две или можеби повеќе бебиња. Погледнете го видеото и дознајте дали овие три дами вкупно ќе имаат можеби 9 бебиња?

Најчитани вести