четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 47

ВИДЕО: Тригодишен диџеј ги остави сите без текст

dete

Последни вести

Тригодишен диџеј ги остави без текст членовите на жирито на шоу за таленти во Јужна Африка.

Тој успеа да ги освои симпатиите на судиите со својот сет.

Погледнете…

 

Најчитани вести