сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Уапсен демонстрантот кој му удри тупаница на полицаец

d

Поврзани вести

Според неофицијални информации уапсен е демонстрантот кој за време на протест за пресудите во случајот „Монструм“ му удри тупаница на еден од полицајците.

Инцидентот се случил на протестите кои во саботата се одржаа во Тетово.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести