понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Украинскиот Спајдермен го освои Белград

mastangVonting

Последни вести

Украинскиот Спајдермен го освои Белград!

Мастанг Вонтинг, како што тој се нарекува работи како магационер во еден супермаркет, но во слободно време се качува на облакодери, шета по рабови на кровови и слично, со цел да ја задоволи желбата за адреналин.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести