недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 17

ВИДЕО: Улиците низ Ченто ден по страшното невремето

cento

Последни вести

Екипата на ТВ Нова и утрово е на терен каде ја пренесува сликата од поплавите што го зафатија Скопје синоќа.

Ченто беше едно од најпогодените населени места во Скопје и скопско. Еве како изгледа населбата еден ден подоцна.

Најчитани вести