понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Урнебесно – ги читаат своите стари статуси на Фејсбук

smilefb

Последни вести

Доколку најдете некој ваш стар статус на кој не се ни сеќавате, со сигурност ќе се насмеете до солзи.

Еве како реагираше екипата на BuzzFeed кога им дадоа да си прочитаат дел од нивните статуси од пред неколку години.

Најчитани вести