вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Уште еден феноменален настап на Даниел Кајмаковски

kajmakovski

Поврзани вести

Македонскиот претставник на Х фактор Адрија, Даниел Кајмаковски на синоќешниот четврти мини концерт имаше уште еден феноменален настап.

Кајмаковски ја испеа популарната Counting stars од One Republic. Како тоа звучеше и изгледаше доколку синоќа го пропуштивме погледнете во видето подолу.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести