петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Утринска позитивна доза – играта на две преслатки близначиња

bebinja

Поврзани вести

Во трката со времето, обврски и парите забораваме колку е важно да им посветиме внимание на малите нешта, како среќа, насмевски и детска игра. Затоа, за добро расположени и позитив одвојте малку време и погледнете го ова преслатко видео од две близначиња кои ја откирваат моќта на ластичиња кои ќе не потсетат дека понекогаш многу малку ни е потребно за да бидеме среќни.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести